KONST / Litografier / Färglitografier 8548650
nr 854 8650
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografier, 5 st, Stig Claesson Slas (1928-2008), signerade, 24/100, motivets mått: 39x55
Kondition: oramade
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 21 oktober 2013
kl 19:01:25
1.500 kr
2.200 kr
2.200 kr
2.600 kr
2.600 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas